Targi Dizajnu
sztuka
A gdyby tak młodzi, znani mniej lub bardziej krakowscy ilustratorzy, projektanci mody i gadżetów pokazali się? Targi Dizajnu pod hasłem "Back to school".
czytaj więcej
Figurek świat
sztuka
Malowanie malutkich figurek wymaga dużo cierpliwości, ale za to jaka jest potem satysfakcja! Może to dobry pomysł na hobby?
czytaj więcej
Szydełko na start
sztuka
Przed Empikem w Krakowie do latarnii przywiązany jest rower. Stoi sobie grzecznie, a przechodnie idą, tylko niektórzy spojrzą na niego i się uśmiechną. Bo to nie jest taki zwykły rower.
czytaj więcej
Wszyscy jesteśmy dziwakami
sztuka
Na wystawę „My i oni. Zawiła historia odmienności” wybrałam się w zasadzie w ostatnim momencie, bo dwa dni przed końcem ekspozycji. A można było ją oglądać w Krakowie prawie przez cztery miesiące (od 16. marca do 5. czerwca).
czytaj więcej
W cieniu Wieży Babel
sztuka
Wernisaż obrazów małżeństwa malarzy Marioli Jaśko i Mariusza Krawczyka w Galerii Jana Siuty przy ulicy Sławkowskiej 14 zgromadził znajomych i tych, którzy są miłośnikami sztuki nowoczesnej.
czytaj więcej
Konkurs z niespodzianką!
sztuka
Umiesz obsługiwać jakikolwiek program graficzny, malować, rysować lub szkicować? Masz mnóstwo pomysłów? Jeśli tak, ten konkurs jest dla Ciebie!
czytaj więcej
Abakanowicz w Krakowie
sztuka
To jedna z najwybitniejszych artystek naszego pokolenia i pierwsza jej wystawa w gmachu Muzeum Narodowego.
czytaj więcej
Nocne uciechy
sztuka
Kolejna Noc muzeów za nami. Aż trudno uwierzyć, że pierwsza tego typu impreza odbyła się w Krakowie już sześć lat temu! To nasze miasto było pierwszym w Polsce, które zorganizowało nocne zwiedzanie zabytków i dzieł sztuki.
czytaj więcej
Strona 1 z 1
Newsletter
juliada mlodziez smiglo

Powered by mtCMS   •    Wszelkie prawa zastrzeżone   •    Projekt i wykonanie MTWeb