Super Akcja.Promocja praw i obowiązków ucznia.
ZS Mechanicznych nr 1
W maju 2017 roku Samorząd Uczniowski ZSM Nr 1 w Krakowie zorganizował ankietę, która dotyczyła działalności SU, akcji i wydarzeń organizowanych przez społeczność uczniowską, znajomości „Regulaminu Samorządu Uczniowskiego”, znajomości „władz” samorządowych w szkole. Zaproszeni zostali przedstawiciele wszystkich klas, by zapoznać się z wynikami ankiety i wyrazić opinię dotyczącą praw i obowiązków uczniów w ZSM nr 1. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni przedstawiciele Młodzieżowej Rady Krakowa.
czytaj więcej
Super Akcja.Światowy Dzień Książki w ZSM nr 1
ZS Mechanicznych nr 1
W miesiącu kwietniu 2017 roku Samorząd Uczniowski ZSM nr 1 podjął działania związane z wydarzeniem literackim – Światowym Dniem Książki. Współpracując z biblioteką szkolną,nauczycielami języka polskiego przedstawiciele SU włączyli się w promowanie czytelnictwa w środowisku uczniowskim.Odbyło się również niezwykłe spotkanie-Pani Joanny Wagner Rachel,zesłańca Sybiraka z uczniami,którym bohaterka opowiedziała trudną ale i niezwykłą historię swojego życia.
czytaj więcej
Super Akcja.Obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych
ZS Mechanicznych nr 1
Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie w szczególny sposób uświetnił obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych 1 marca 2017 roku.Urozmaicona forma przekazu każdemu uczniowi dawała możliwość znalezienia informacji, o Bohaterach, poszerzyły wiadomości o działalności Żołnierzy Wyklętych oraz o ich tragicznych losach.
czytaj więcej
Super Akcja.Akcja na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami
ZS Mechanicznych nr 1
W lutym 2017 roku przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego ZSM nr 1, postanowili zorganizować akcję na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Krakowie przy ulicy Rybnej.Działanie zainicjowane przez Samorząd Uczniowski uświadomiło społeczności szkolnej jak wielkie są potrzeby ośrodków opiekujących się bezdomnymi zwierzętami, które często ponoszą konsekwencje nieodpowiedzialnych decyzji ludzi.
czytaj więcej
Super Akcja.Mikołajki w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie – Prokocimiu.
ZS Mechanicznych nr 1
Święty Mikołaj (w tej roli przewodniczący Samorządu Uczniowskiego) wraz z samorządowym orszakiem rozdali dzieciom przebywającym na oddziale 40 paczek pełnych słodyczy i zabawek. Samorządowcy spotkali się z dziećmi i ich rodzicami. Odebrali od maluchów wspaniałe prezenty - rysunki z życzeniami wykonane przez dzieci samodzielnie. Równocześnie na Oddział Hematologii i Onkologii zostały dostarczone prezenty dla szpitala.
czytaj więcej
Super Akcja.Międzyszkolny Turniej Siatkówki w ZSM nr 1
ZS Mechanicznych nr 1
Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie zorganizował dnia 29 listopada 2016 roku Międzyszkolny Turniej Siatkówki dla uczniów dwóch szkół - ZSM nr 1 i ZSCH.Utworzono sześcioosobowe drużyny mieszane z reprezentantów obu szkół.Turniej nie zakładał bowiem rywalizacji międzyszkolnej,ale przede wszystkim popularyzację sportu (piłki siatkowej),integrację młodzieży dwóch szkół technicznych oraz dobrą zabawę "na sportowo". W imprezie wzięło udział 48-50 zawodników,a kilkuset uczniów kibicowało grającym.
czytaj więcej
Regulamin wyborów do Samorządu Szkolnego
ZS Mechanicznych nr 1
Regulamin wyborów do Samorządu Szkolnego w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie
czytaj więcej
Sprawozdanie z wyborów do Samorządu Uczniowskiego ZSM nr 1
ZS Mechanicznych nr 1
W dniach od 18 - 22 października 2016 roku w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 odbyły się wybory do władz uczniowskich. W głosowaniu wzięło udział 536 uczniów. Oddano 482 głosy ważne i 54 głosy nieważne.Przewodniczącym szkoły został uczeń klasy 3tsc (technik pojazdów samochodowych) Technikum Mechanicznego nr 15, Kamil Musiałowski.Gratulujemy!
czytaj więcej
Strona 1 z 1
Newsletter
juliada mlodziez smiglo

Powered by mtCMS   •    Wszelkie prawa zastrzeżone   •    Projekt i wykonanie MTWeb