Spotkanie Samorządów w Chemiku!
ZS Chemicznych
Dnia 29 maja 2017 roku w Zespole Szkół Chemicznych w Krakowie odbyło się spotkanie przedstawicieli trzech samorządów uczniowskich : Zespołu Szkół Chemicznych, Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 i Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1.
czytaj więcej
„Nasze miejsce na Ziemi, czyli samorząd na rzecz społeczności lokalnej”. – superakcja kwiecień.
ZS Chemicznych
22 kwietnia gościliśmy w naszej szkole ośmioro wychowanków z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego z Pacanowa. Były to dzieci w wieku szkoły podstawowej z klas I –VI. Kasia, Nadia, Michał, Oliwia, Mateusz, Natalia, Paweł i Karolina przyjechali do nas wraz z opiekunką na zaproszenie naszej katechetki pani Agaty Walas
czytaj więcej
Superakcja marzec – TAK DLA KULTURY, CZYLI WYDARZENIE O CHARAKTERZE ARTYSTYCZNYM.
ZS Chemicznych
W pierwszy dzień wiosny postanowiliśmy nie siedzieć grzecznie w szkolnych ławkach. Oczywiście nie mam na myśli również żadnych wagarów. Jak co roku Samorząd Uczniowski postanowił uatrakcyjnić ten wyjątkowy dzień nauki. W zeszłym roku bawiliśmy się organizując Wiosenny Turniej Klas, tym razem postawiliśmy na kulturę i to od razu na tą wysoką. Wiemy, że nie brakuje w naszej szkole osób, które interesują się aktorstwem i muzyką. Postanowiliśmy to wykorzystać. Tak oto narodził się pomysł zorganizowania po raz pierwszy Szkolnego Przeglądu Teatralno – Filmowego.
czytaj więcej
Superakcja luty - Nic o nas, bez nas. Promocja praw i obowiązków ucznia.
ZS Chemicznych
28 lutego 2017 z inicjatywy Prezydium Samorządu Uczniowskiego ZSCH zorganizowaliśmy spotkanie przedstawicieli wszystkich 19 samorządów klasowych. Uczestniczyło w nim 57 osób. Debatowaliśmy na temat naszych praw, obowiązków i przywilejów zapisanych w Statucie Szkoły.
czytaj więcej
Superakcja styczeń - Serce na dłoni, czyli akcja, wydarzenie o charakterze charytatywnym
ZS Chemicznych
„ Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili.” (Mt 25,40) Akcję którą zainicjowaliśmy w styczniu, to dla nas coś znacznie ważniejszego niż tylko akcja. To niesamowite wyzwanie i wielka odpowiedzialność dla naszej społeczności szkolnej. Postanowiliśmy przystąpić do programu adopcji serca na odległość. Jest to program mający na celu wsparcie dzieci tzw. trzeciego świata z biednych, czy też osieroconych rodzin. Adopcja serca ma na celu konkretną materialną pomoc dzieciom, które najbardziej jej potrzebują. Dzięki naszemu zaangażowaniu i bezinteresowności, trójka małych Kameruńczyków, może uczęszczać do szkoły i normalnie funkcjonować. Program zapewnia opłacenie czesnego w szkole, zakup ubrań i pomocy szkolnych na trwający rok szkolny.
czytaj więcej
Superakcja grudzień - Sport to zdrowie, czyli wydarzenie o charakterze sportowym i promującym zdrowy tryb życia.
ZS Chemicznych
Nie jest tajemnicą, że aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Sport poprawia nie tylko kondycję, ale i nastrój. Przez ostatni miesiąc postanowiliśmy popracować nad ciałem i duchem uczniów Zespołu Szkół Chemicznych.
czytaj więcej
Superakcja listopad – Wydarzenie promujące postawy obywatelskie i patriotyczne – Młody Obywatel.
ZS Chemicznych
Tegoroczne obchody Święta Niepodległości w naszej szkole miały wyjątkowy charakter i na długo zapadną w pamięci uczniów. Samorząd Uczniowski przygotował z tej okazji dwa wydarzenia. 9 listopada 2016 roku, w środę, odbył się w naszej szkole Konkurs Pieśni, Poezji i po raz pierwszy Grafiki Patriotycznej. Następnego dnia zorganizowaliśmy również po raz pierwszy, happening niepodległościowy pt. „ Piłsudski Alive”. W samych tylko przygotowaniach brało udział bezpośrednio kilkunastu uczniów, zaś odbiorcami tych wydarzeń byli wszyscy uczniowie naszej szkoły.
czytaj więcej
Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017.
ZS Chemicznych
Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017.
czytaj więcej
Regulamin Samorządu Uczniowskiego oraz Regulamin Wyborów SU.
ZS Chemicznych
Regulamin Samorządu Uczniowskiego oraz Regulamin Wyborów Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Chemicznych w Krakowie.
czytaj więcej
Wybory Samorządu Uczniowskiego
ZS Chemicznych
"Wybory Samorządowe w Chemiku" - Protokół wyników głosowania i wyników wyborów na Opiekuna Samorządu Uczniowskiego i Prezydium SU.
czytaj więcej
Strona 1 z 2
Newsletter
juliada mlodziez smiglo

Powered by mtCMS   •    Wszelkie prawa zastrzeżone   •    Projekt i wykonanie MTWeb