Dziewiątka się integruje!
Gim 9
Samorząd uczniowski postanowił w marcu zintegrować uczniów Gimnazjum 9 za pomocą kilku konkursów! SZRU zatem przeprowadziło 3 konkursy: 1. Miss i Mister szkoły 2. Konkurs Filmowy 3. Konkurs "Jeden z dwunastu"
czytaj więcej
Ogarnij się po feriach! - Prawa i obowiązki ucznia!
Gim 9
W piątek 24 lutego w gimnazjum numer 9 odbył się między klasowy konkurs na temat wiedzy o prawach ucznia pod nazwą „Ogarnij się po feriach!”
czytaj więcej
Gwiazdka dla zwierzaka - Pomoc bezdomnym zwierzętom!
Gim 9
W dniach od 20.11.2016 do 23.12.2016 w Gimnazjum nr 9 im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, odbyła się akcja charytatywna "Gwiazdka dla zwierzaka".
czytaj więcej
Dni tolerancji i akceptacji.
Gim 9
W dniach 28,29,30 listopada w gimnazjum nr 9 odbyły się dni tolerancji i akceptacji. W poniedziałek 28 listopada w klasach na lekcji polskiego prezentowany i omawiany był...
czytaj więcej
Jaka to melodia? - Czyli szkolny konkurs wiedzy o piosenkach.
Gim 9
27 października 2016r. w gimnazjum nr 9 odbył się konkurs, zorganizowany przez samorząd szkolny pod tytułem, „Jaka to melodia?". Konkurs dzielił się na dwa etapy.
czytaj więcej
Wybory do Samorządu Uczniowskiego w gimnazjum 9.
Gim 9
29 września w gimnazjum nr 9 ruszyły wybory do samorządu uczniowskiego, kandydaci na przewodniczącą/ego szkoły mieli tydzień na zaprezentowanie swojej kampanii wyborczej w szkole. Kandydowały dwie osoby: Alicja Kania z klasy 3A i Adam Jędrychowski z klasy 3Bsy 3B
czytaj więcej
Strona 1 z 1
Newsletter
juliada mlodziez smiglo

Powered by mtCMS   •    Wszelkie prawa zastrzeżone   •    Projekt i wykonanie MTWeb