Kajakiem przez Atlantyk
I tu i tam
„Lepiej przeżyć jeden dzień jak lew, niż tysiąc lat jak baranek“ Aleksander Doba
czytaj więcej
Wakacyjne dookoła świata
I tu i tam
Nareszcie zbliżają się wakacje. Wielu z nas wyjedzie w dalekie, czasem egzotyczne podróże. Oto kilka ciekawostek dotyczących zwyczajów obowiązujących w różnych stronach świata.
czytaj więcej
Gorączka Arabskiej Nocy
I tu i tam
Upał, kurz, hałas i chaos. Z ciasnych, brudnych uliczek wychodzą tylko duże, czarne oczy. Martwe zwierzęta wiszą na hakach. Brzmi piekielnie?
czytaj więcej
Rowerem w nieznane!
I tu i tam
Chyba każdy z was miał kiedyś ochotę zapakować duży plecak do pełna, kupić kilka konserw i dwie butelki wody. I tak przygotowanym ruszyć w drogę na nową przygodę, zrobić sobie szkołę przetrwania, spędzić trochę czasu na odludziu bez problemów dzisiejszego społeczeństwa. Tym artykułem chciałbym zachęcić do podjęcia się takiej przygody. 
czytaj więcej
Odlegli bliscy znajomi
I tu i tam
- Nie przywiązujcie się do siebie za bardzo! Po dwóch tygodniach się rozstaniecie. I mimo, że obecnie zdaje się wam, iż będziecie utrzymywać kontakt i się spotykać, to nie liczcie na to. Wiele razy słyszałem takie obietnice!- takie przesłanie usłyszałam w zeszłym roku od opiekuna obozu. Ale już wtedy wiedziałam, że ten człowiek raczej nie ma racji.
czytaj więcej
Gdzie jechać na wakacje?
I tu i tam
Wybór miejsca, w którym chcielibyśmy spędzić wakacje, to czasami nie lada wyzwanie. Bardzo często trudno jest się zdecydować, bo nie mamy sprawdzonych informacji o danym państwie.
czytaj więcej
Co tak naprawdę dają podróże?
I tu i tam
Czy w młodym wieku warto podróżować? Czy nie lepiej zostawić to na potem?
czytaj więcej
Wszystko jest osiągalne
I tu i tam
Choć ma dopiero 22 lata, przemierzyła niemal całą Europę i Azję: jechała pociągiem transsyberyjskim, przeszła Pireneje, poznała gościnność Francuzów i zwyczaje żywieniowe w Mongolii.
czytaj więcej
Strona 1 z 1
Newsletter
juliada mlodziez smiglo

Powered by mtCMS   •    Wszelkie prawa zastrzeżone   •    Projekt i wykonanie MTWeb