juliada
Galerie Dyscypliny Dyscypliny

logotypy

 

 

 

 

 

 

 

 

JULIADA to impreza sportowo-rekreacyjna, która odbywa się w Krakowie nieprzerwanie od 1999 roku. Organizatorami Młodzieżowego Festiwalu Sportu są Miasto Kraków i Stowarzyszenie SIEMACHA.

Impreza skierowana jest do młodych osób,  które pozostają w mieście podczas wakacji, a jej główny cel to promowanie sportu i aktywności fizycznej poprzez zawody organizowane w takich dyscyplinach jak: STREETBALL, PIŁKA RĘCZNA, TENIS STOŁOWY, BADMINTON, SIATKÓWKA, PIŁKA NOŻNA, FUTSAL (HALOWA PIŁKA NOŻNA), SZACHY, BREAKDANCE.

Zawody odbywają się w nowohuckim  Centrum Rozwoju Com- Com Zone oraz na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego w  Krakowie. Uczestnicy Juliady  mogą również bezpłatnie korzystać ze  ściany wspinaczkowej, która  pojawi się w  dniach 16-17 lipca pod  Galerią  Krakowską.

W ramach tegorocznej Juliady zapraszamy także na rozgrywki organizowane dla uczestników Światowych Dni Młodzieży. Zawody odbywać się będą w dniach 26-27 lipca w czterech dyscyplinach: piłka nożna, streetball, rugby, breakdance.

Wszystko o Juliadzie 2016 znajdziesz tutaj

 

 

 

 

 

 

 

FILM REKLAMUJĄCY JULIADĘ:

Juliada 2016 from COCONUT FILM STUDIO on Vimeo.

Newsletter
juliada mlodziez smiglo

Powered by mtCMS   •    Wszelkie prawa zastrzeżone   •    Projekt i wykonanie MTWeb